Korty Jonidło

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Przeznaczona dla amatorów tenisa część ośrodka sportowo-rekreacyjnego. Miłośnicy białego sportu mają tutaj do dyspozycji zespół trzech pełnowymiarowych, ogrodzonych i odrębnych kortów. Ich układ uniemożliwia w ferworze walki przypadkowe wejście w paradę innym grającym osobom, co wcale nie jest świętą regułą na obiektach w Polsce.

Główne korty na Jonidle posiadają nawierzchnię ziemną z ceglanej mączki - podobno najwygodniejszą dla początkujących, ze względu na wolno odbijające się piłki i niższe ryzyko odniesienia przykrej kontuzji. Obiekty są otwarte od wiosny do jesieni, zwykle w godzinach 7:00 - 20:00. Na miejscu działa wypożyczalnia sprzętu, istnieje również opcja wzięcia udziału w zajęciach z wykwalifikowanym instruktorem PZT.

Dodatkowo w pobliżu czerwonych kortów znajduje się ścianka treningowa, gdzie można poodbijać i poćwiczyć na nawierzchni betonowej.

Mini przewodnik

Jeden z obiektów w posiadającym zróżnicowaną ofertę wiślańskim kompleksie sportowo-rekreacyjnym. Tenisiści mają tutaj do pełnej dyspozycji trzy korty ziemne z czerwonej mączki. Każdy z nich jest odrębnie ogrodzony, co pozytywnie wpływa na komfort gry. Instruktor PZT organizuje tutaj zajęcia z początkującymi w każdym wieku, nie brakuje też wypożyczalni sprzętu.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja