Korty tenisowe Centrum

Sąsiadujący z Parkiem Kopczyńskiego przez nurt Wisły obiekt sportowy. Wprawdzie należy do pobliskiego obiektu wypoczynkowego, ale za stosunkowo niewielką opłatą mogą tutaj pograć wszyscy chętni - jeśli tylko goście właścicieli nie zajmą wszystkich kortów. Sezon zaczyna się tutaj zwykle od maja.

W Centrum funkcjonują cztery pełnowymiarowe (częściowo połączone ze sobą) boiska do gry w tenisa - każde z nich posiada czerwoną nawierzchnię ziemną. Jak uważa spora część instruktorów i rywalizujących amatorsko miłośników tej dyscypliny, ceglana mączka najlepiej nadaje się dla początkujących. Przede wszystkim ze względów zdrowotnych, ale też z powodu niższych prędkości osiąganych przez piłki.

Przy kortach funkcjonuje wypożyczalnia niezbędnego do gry sprzętu. Początkujący mogą umówić się na lekcje z instruktorem, działa też szkółka dla dzieci od 5. roku życia - zajęcia w soboty, zgłoszenia dzieci przyjmowane są pod osobnym numerem telefonu +48 33 855 36 20.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Opłata za wynajęcie jednego kortu w kompleksie Centrum - 15 zł za godzinę

Spory obiekt sportowy, oddzielony od popularnego Parku Kopczyńskiego korytem Wisły. Stanowi własność pobliskiego ośrodka wypoczynkowego, jednak jest dostępny (za opłatą) dla wszystkich chętnych. Kompleks składa się z czterech kortów ziemnych, wyłożonych czerwoną mączką. Ośrodek posiada własną wypożyczalnię sprzętu, a początkujący mogą pograć z instruktorem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz