Paintball Pod Piramidą

Dodatkowy aspekt działalności jednego z wiślańskich lokali gastronomicznych, połączonego zresztą z gospodarstwem agroturystycznym. Położenie w nieco wyższej, górskiej części miasta i dość spory teren sprawiają, że zabawa w podchody i strzelanego zyskuje dodatkowe walory krajobrazowe.

Organizatorzy zapewniają profesjonalnie przygotowane pole do walki, pozwalające na kilka różnych scenariuszy gry. Na taktykę znaczący wpływ mają terenowe przeszkody i budowle, w rodzaju okopów, barier z opon czy desek, wieżyczek strzelniczych etc. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje komplet wyposażenia: kombinezon z kamuflażem, rękawice, maski ochronne, markery, “magazynki” kulek z farbą itd.

W ofercie lokalu znajduje się również specjalnie zbudowany, off-roadowy tor do szaleństw mocarnymi samochodami terenowymi. Jego konfiguracja pozwala wybrać kilka wariantów przejazdu, w zależności od oczekiwań kierowcy: czy istotniejsza jest skala trudności wyzwań, czy rozwijanie jak największych prędkości. W parku maszyn pierwsze skrzypce gra odpowiednio przerobiony Nissan Patrol 2,8TD.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Bar i agroturystyczne gospodarstwo z ofertą sportowo-rozrywkową. Posiada spory teren w górskiej części Wisły, ze specjalnym polem paintballowym. Konfiguracja i sprzęt pozwalają toczyć bitwy na rozmaitych zasadach. Istnieje możliwość zorganizowania emocjonującej przejażdżki bezdrożami potężnymi autami terenowymi. Na imprezę w większym gronie będzie jak znalazł.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz