Park Wodny Tropikana

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Ogólnodostępny aquapark, stanowiący integralną część charakterystycznego hotelu "Gołębiewski" w Wiśle. W Parku Wodnym Tropikana na turystów spragnionych aktywnego wypoczynku i przyjemnego relaksu czeka spory zestaw atrakcji do wyboru.

Sportowcy-amatorzy zapewne najwięcej czasu spędzą w okolicach basenu pływackiego. Do dyspozycji jest 5 odrębnych torów, wytyczonych w niecce o wymiarach 25x12 metrów - głębokość od 1,6 do 2,2 m. Goście zainteresowani bardziej biczami wodnymi i innymi typami hydromasażu wybiorą basen rekreacyjny (20x10 m),w którym dodatkowo co pół godziny wywoływane są fale - kąpiel niemal jak w morzu. Do tego dochodzą rozmaite zjeżdżalnie (od rynnowych o łącznej długości 550 m po zapewniającą mocniejsze wrażenia "cebulę"),specjalny basen z wodno-powietrznym masażem, 8 sztuk jacuzzi w 4 odmianach oraz brodzik z piaskownicą i dwiema małymi zjeżdżalniami przeznaczony dla bawiących się maluchów.

W sezonie letnim Park Wodny Tropikana otwiera część zewnętrzną obiektu. Na tarasie z leżakami i pięknym widokiem na Beskidy znajdują się dwa baseny - sportowy oraz dziecięcy - oraz 3 duże wanny jacuzzi typu morskiego, wypełnione solanką z Zabłocia o temperaturze w granicach 40 stopni Celsjusza.

Strefę relaksu wiślańskiego Parku Wodnego Tropikana uzupełniają jeszcze sauny suche - wzbogacane wszelkimi aromatami zapachowymi - sauna parowa, basen zimny (dla ochłody po sesji w saunie),jaskinia solna, pokój wyposażony w tężnie solankowe i jaskinia lodowa. Istnieje również możliwość poćwiczenia na siłowni.

Cennik

Wejściówki do Parku Wodnego Tropikana dla gości spoza hotelu:

  • normalne 30 zł
  • ulgowe 15 zł

(powyższe ceny dotyczą wejścia na 90 minut ; każde kolejne 30 min kosztuje 5 zł/os.)

Mini przewodnik

Jeden z najatrakcyjniejszych aquaparków w regionie. Tropikana oferuje gościom szereg wspaniałych możliwości okołowodnego relaksu. Dla pływaków: 25-metrowy basen z 5 torami, o szerokości 12m. Niecka rekreacyjna z wieloma efektywnymi urządzeniami do różnych typów hydromasażu. A do tego brodziki, baseny zewnętrzne, różne jacuzzi, sauny, zjeżdżalnie i wiele innych.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja