Trasy biegowe Jonidło

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Element kompleksu sportowego na świeżym powietrzu, usytuowanego bardzo blisko ścisłego centrum kurortu. Czy stylem klasycznym, czy łyżwowym, po tych trasach można śmigać praktycznie przez cały rok. Zimą na biegówkach, a latem - i w inne bezśnieżne pory roku - na nartorolkach.

Częściowo oświetlone ścieżki ośrodka Jonidło są stosunkowo krótkie i łatwe - czyli dość płaskie. Na miejscu działa kompleksowa wyposażona wypożyczalnia sprzętu, istnieje również możliwość zapisania się na zajęcia z instruktorem - niektóre bywają bezpłatne (zwykle w poniedziałkowe wieczory). Warunki wprost stworzone dla początkujących amatorów tej formy aktywnego wypoczynku.

Zimowe pętle mają od 500 do ok. 1000 metrów długości - wiele zależy od warunków śniegowych i tego, czy da się zagospodarować pod biegówki boisko piłkarskie. Z kolei wykorzystywane latem betonowe dróżki składają się na dwa podstawowe warianty, o długości 435 m i 545 m.

Mini przewodnik

Narty i nartorolki - niezależnie od pory roku, na Jonidle da się pobiegać (poszusować) w stylu klasycznym bądź łyżwowym. Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia, więc o sprzęt nie trzeba się martwić. Ośrodek organizuje zajęcia z instruktorem - niektóre bezpłatne, zwykle w poniedziałkowe wieczory. Trasy łatwe i częściowo oświetlone, od 435 do ok. 1000 m długości.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja