Basen DW Beskidy

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Obiekt funkcjonujący w ramach domu wczasowego, udostępniany wszystkim mającym chętkę na troszkę rekreacyjnego pływania - nie tylko hotelowym gościom. Do aquaparków z prawdziwego zdarzenia nie ma startu, ale kilka chwil relaksu jest w stanie zapewnić.

Basen w DW Beskidy ma 12,5 metra długości i 7 m szerokości, głębokość waha się pomiędzy 1,2 a 1,6 m. Torów pływackich, wodnych kaskad czy “bąbelkowych” urządzeń się tu nie uświadczy - ale można za to zapisać się na lekcje pływania z instruktorem. Takie warunki rzeczywiście bardziej sprzyjają nauce i niezobowiązującej zabawie, niż biciu osobistych rekordów sportowych. Nieckę wyposażono w uruchamiane wieczorami podświetlenie.

W ramach wejściówki na basen można skorzystać także z aromaterapeutycznej sauny fińskiej.

Cennik

Wejściówki na basen w wiślańskim Domu Wczasowym Beskidy dla gości spoza ośrodka:

normalne 10-40 zł

ulgowe 5-25 zł

Mini przewodnik

Kameralny obiekt w jednym z wiślańskich domów wczasowych, dostępny także dla gości zewnętrznych. Rozmiary basenu raczej nie imponują - 12,5 na 7 metrów - a z bajerów można liczyć wyłącznie na wieczorne podświetlenie. Charakterystyka niecki najlepiej sprawdza się przy nauce pływania (są zajęcia) i czystym relaksie. Ten zapewni też sauna fińska z aromaterapią.


Opinie

Anonim
18.03.2023 17:49

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja