Basen DW Beskidy

Obiekt funkcjonujący w ramach domu wczasowego, udostępniany wszystkim mającym chętkę na troszkę rekreacyjnego pływania - nie tylko hotelowym gościom. Do aquaparków z prawdziwego zdarzenia nie ma startu, ale kilka chwil relaksu jest w stanie zapewnić.

Basen w DW Beskidy ma 12,5 metra długości i 7 m szerokości, głębokość waha się pomiędzy 1,2 a 1,6 m. Torów pływackich, wodnych kaskad czy “bąbelkowych” urządzeń się tu nie uświadczy - ale można za to zapisać się na lekcje pływania z instruktorem. Takie warunki rzeczywiście bardziej sprzyjają nauce i niezobowiązującej zabawie, niż biciu osobistych rekordów sportowych. Nieckę wyposażono w uruchamiane wieczorami podświetlenie.

W ramach wejściówki na basen można skorzystać także z aromaterapeutycznej sauny fińskiej.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Wejściówki na basen w wiślańskim Domu Wczasowym Beskidy dla gości spoza ośrodka:

normalne 10-40 zł

ulgowe 5-25 zł

Kameralny obiekt w jednym z wiślańskich domów wczasowych, dostępny także dla gości zewnętrznych. Rozmiary basenu raczej nie imponują - 12,5 na 7 metrów - a z bajerów można liczyć wyłącznie na wieczorne podświetlenie. Charakterystyka niecki najlepiej sprawdza się przy nauce pływania (są zajęcia) i czystym relaksie. Ten zapewni też sauna fińska z aromaterapią.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz