Poligon Pasieki

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Teren rekreacyjny o powierzchni 6 hektarów, należący do jednej z wiślańskich firm specjalizujących się w organizacji rozrywek dla grup zorganizowanych, imprez integracyjnych i rodzinnych oraz podobnych eventów. Program zabawy ustalany jest indywidualnie, a do wyboru jest całkiem długa lista atrakcji.

Na obszarze Poligonu Pasieki znajdują się m.in. tor dla quadów, specjalnie zbudowana trasa off-roadowa ze sztucznymi wąwozami, strzelnica sportowa (łuki, proce, wiatrówki),pole do gry w paintball, 7-metrowa skałka wspinaczkowa czy leśny park linowy. Z kolei zimą można tutaj pojeździć na skuterach śnieżnych, wybrać się na wycieczkę psimi zaprzęgami albo spróbować zjechać na snowscoocie - połączeniu hulajnogi, snowboardu i roweru. Oferta jest znacznie bogatsza, obejmuje także loty balonowe i szybowcowe, rafting, dwie odmiany gry w golfa, centrum testowe high-endowego sprzętu narciarskiego i wiele, wiele innych pozycji.

Siedziba i biuro gospodarza Poligonu oraz firmy-organizatora imprez integracyjnych mieści się przy ulicy Fiedorowskiej 5, w dzielnicy Wisła-Malinka.

Cennik

Wszelkie ceny ustalane są indywidualnie.

Mini przewodnik

Rozległy teren sportowo-rekreacyjny, przystosowany przede wszystkim do przeprowadzania imprez integracyjnych, rodzinnych i podobnych, pełnych dobrej zabawy i niestandardowych rozrywek spotkań. Na powierzchni 6 ha mieszczą się m.in. pole paintballowe, tor dla quadów/skuterów śnieżnych, leśny park linowy i wiele więcej. Gospodarze mają bardzo rozbudowaną ofertę.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja