Apartamenty w Wiśle – wyskocz na weekend do miasta Adama Małysza

  • Wisła
  • Blog
  • Apartamenty w Wiśle – wyskocz na weekend do miasta Adama Małysza

W Twojej głowie kiełkuje myśl o wyjeździe do Wisły – urokliwej miejscowości, położnej tuż przy czeskiej granicy? Zastanawiasz się, jak zorganizować wypoczynek? Jak dojechać do Wisły i gdzie zarezerwować nocleg, a przede wszystkim – jakie miejsca warto tutaj odwiedzić? Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zainspiruj się naszymi pomysłami na spędzenie czasu w mieście najsłynniejszego polskiego skoczka!

Sportowe atrakcje, komfortowy apartament – Wisła poleca się na weekend!

Wisła to jeden z większych ośrodków turystyczno-wypoczynkowych w południowej części Polski. Położone w malowniczej scenerii miasto rokrocznie przyciąga tłumy turystów oraz zagorzałych kibiców i sportowców. Nie bez powodu jest ono kojarzone z osobą Adama Małysza – pochodzącego z Wisły, wybitnego polskiego skoczka narciarskiego. Małysz jest niewątpliwie zasłużonym mieszkańcem miasta, który swoim nazwiskiem rozsławił poza granicami naszego kraju nie tylko rodzinną miejscowość, ale i Polskę.

W samej Wiśle znajduje się aż siedem skoczni narciarskich, w tym Skocznia narciarska im. Adama Małysza w Wiśle Malince – jeden z największych obiektów sportowych w Polsce. Zainteresowani bliższym poznaniem sylwetki „Orła z Wisły” mogą wybrać się do Galerii „Sportowe Trofea Adama Małysza”, gdzie można podziwiać odznaczenia, statuetki, medale olimpijskie, puchary, słynne Kryształowe Kule oraz inne pamiątki z czasów, kiedy sportowiec triumfował na arenie międzynarodowej. Przy odrobinie szczęścia istnieje szansa, że poza Małyszem z białej czekolady, zamkniętym w szklanej gablocie przy ulicy Bogumiła Hoffa 3, będziemy mieć też okazję spotkać „Mistrza” osobiście. 

Apartamenty na wynajem w Wiśle – sposób na poznanie uroków miasta Adama Małysza

Co można robić ciekawego w Wiśle? Oczywiście w pierwszej kolejności na myśl przychodzi bogata oferta ośrodków narciarskich. Na jakie jeszcze atrakcje możemy liczyć? Wytyczone trasy biegowe, ścieżki rowerowe, górskie szlaki… Na mniej wprawionych czekają natomiast liczne wyciągi narciarskie, z których – wjeżdżając na sam szczyt – można podziwiać urokliwą panoramę Beskidu Śląskiego. Aktywnie czas spędzimy także na basenie rekreacyjnym, w tym w Parku Wodnym „Tropikana”, należącym do kompleksu Hotelu Gołębiewski. Zachęciliśmy Cię do przyjazdu? Atrakcyjne apartamenty w Wiśle znajdziesz na: https://www.noclegi.renters.pl/wynajem/apartamenty-wisla-c1d413938/

Apartamenty na wynajem w Wiśle – gdzie najlepiej szukać noclegów?

Wisła jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi miastami. Bez problemu można tu dotrzeć środkami komunikacji publicznej. Podróż pociągiem z Katowic zajmuje średnio dwie godziny. Chcąc odbyć podróż własnym samochodem, warto podczas rezerwacji ustalić kwestię dostępności miejsca parkingowego oraz ewentualnej opłaty, jaką trzeba za nie wnieść.

Tanie apartamenty w Wiśle każdemu pozwolą spędzić czas w przytulnym, zadbanym lokum, a jednocześnie wybrać przyjazną dla jego portfela opcję. Ceny apartamentów bywają naprawdę atrakcyjne. Na jakie udogodnienia można liczyć? Przestronne, klimatyzowane pomieszczenia, gustownie urządzone wnętrza, kompleksowo wyposażona kuchnia, salon i łazienka to najważniejsze udogodnienia większości noclegów. Takie estetycznie i praktycznie apartamenty z dostępem do bezpłatnego Wi-Fi i telewizji naziemnej znajdziesz w różnych lokalizacjach. 

Lato powoli dobiega końca. Miłośnicy sportów zimowych zacierają ręce, przygotowując się do nadchodzącego sezonu. Nim jednak gruba warstwa białego puchu pokryje szczyty Beskidu Śląskiego na dobre, warto wybrać się do Wisły na weekend. Polska złota jesień w górach to zapierający dech w piersiach widok. Przekonaj się o tym i zarezerwuj nocleg w jednym z luksusowych apartamentów w Wiśle.

Dodano: 2023-08-29 09:46:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz