Krótko i na temat: Wisła a biznesowe konferencje

Każdy kurort turystyczny, który cieszy się stosunkowo sporą popularnością, powinien inwestować nie tylko w rozwój bazy noclegowej, ale i konferencyjne wsparcie dla potencjalnych klientów biznesowych. W Wiśle ten trend zdaje się coraz wyraźniejszy. Duża, dobrze wyposażona sala w atrakcyjnej miejscówce może przyciągnąć sporo nowych osób. A konkretniej to firm, branżowych związków czy stowarzyszeń naukowców.

Właśnie takie grupy najczęściej organizują konferencje, w bardzo konkretnych celach. Do Wisły mogą przyjechać w związku ze szkoleniami zawodowymi, panelami dyskusyjno-roboczymi czy prezentacjami usług / produktów / trendów / wyników / prognoz. Z pewnością potrzebne będą multimedialne sprzęty, ekran z rzutnikiem, tablice typu flip chart do utrwalania efektów burz mózgów (Wisła pozdrawia Częstochowę!),a przede wszystkim: duża, najlepiej wyposażona w nagłośnienie sala. Organizacja konferencji w jakimś obiekcie noclegowym ma tę podstawową przewagę nad typowym centrum biznesowym czy uczelnią, że uczestnicy nie muszą krążyć po całym mieście - wszystko odbywa się w jednym miejscu.

Nie wspominając już o potencjalnych atrakcjach w czasie wolnym. Takich w stylu ekskluzywnych występów artystycznych, wieczorków tanecznych czy zawodów narciarskich dla uczestników konferencji. W tym zakresie potencjał Wisły również jest całkiem spory. Póki co jednak największe wzięcie mają oferty obiektów konferencyjnych z Krakowa. Można je zobaczyć na https://konferencje.net.pl/krakow i porównać z tym, co proponuje się w mieście Adama Małysza.

Dodano: 2017-09-22 13:44:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz