Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Wisły do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Wisły, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Wiśle z pewnością potrzebujesz pomocnego programu, który pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i przejrzyste rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem cen rezerwacji.


Niewątpliwym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między recepcjonistami. Pracę ułatwiają też przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania odpowiednich decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA 25.11.2015 13:50

W naszym obiekcie używamy NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się bardzo liczne funkcje dodatkowe, zwłaszcza komunikaty o niejasnych akcjach, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodawane są błyskawicznie, więc wszystko odbywa się bardzo sprawnie.

Bałtyk Resort 25.11.2015 13:51

Program bardzo przypadł nam do gustu. Używamy go i jesteśmy usatysfakcjonowani. Według nas, to na razie jeden z najkorzystniejszych programów z jakich mieliśmy okazję korzystać. Jest łatwy w obsłudze i darmowy, ma dużo ciekawych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której także zdecydowaliśmy się korzystać. Oczywiście polecamy!

Dodaj komentarz