Jazda konna w Wiśle

(4)
8.7 km od centrum

Niewielki ośrodek jeździecki przy bardzo sportowym obiekcie wypoczynkowym, prowadzony przez wykwalifikowaną i doświadczoną instruktorkę. W Stajni Las na miłośników jazdy w siodle i początkujących jeźdźców czeka zwykle 3-5 ułożonych, łagodnych koni. Początkujący, zanim wyjadą na malownicze szlaki w Beskidach, spędzą trochę czasu na ogrodzonej ujeżdżalni.

18.7 km od centrum

Położona u stóp Beskidów kameralna stadnina koni, dysponująca 7 hektarami malowniczych terenów. OJ Equical posiada również odpowiednio rozwiniętą infrastrukturę stajenną (boksy, okólnik, parkur, czworobok). Dyplomowani instruktorzy prowadzą tutaj różne treningi: podstaw dla początkujących i elementów skoków oraz ujeżdżenia dla bardziej zaawansowanych.

11.7 km od centrum

Element kameralnego ośrodka wczasowego, który swoje usługi w zakresie turystyki konnej oferuje wszystkim chętnym na przygodę w siodle. Dużym atutem stadniny są rzecz jasna wyjątkowe konie huculskie, charakteryzujące się ogromną siłą i wielką wytrzymałością. Miłośnicy ujeżdżania koni mają do wyboru również inne rasy, a także eleganckie bryczki oraz zimowe kuligi.

7.5 km od centrum

Wiślański ośrodek jazdy konnej, właściwie w całości utrzymany w stylistyce Dzikiego Zachodu. Dobrze odnajdą się tutaj zarówno jeźdźcy stawiający dopiero pierwsze kroki, jak też prawdziwi kowboje. W ofercie rancza znajdują się m.in. lekcje z instruktorem, wycieczki w teren, wielodniowe górskie rajdy w siodle, przejażdżki dyliżansem czy zajęcia hipoterapeutyczne.