Parki rozrywki w Wiśle

(5)
3.7 km od centrum

Rozległy teren sportowo-rekreacyjny, przystosowany przede wszystkim do przeprowadzania imprez integracyjnych, rodzinnych i podobnych, pełnych dobrej zabawy i niestandardowych rozrywek spotkań. Na powierzchni 6 ha mieszczą się m.in. pole paintballowe, tor dla quadów/skuterów śnieżnych, leśny park linowy i wiele więcej. Gospodarze mają bardzo rozbudowaną ofertę.

7.3 km od centrum

Rekreacja i rozrywka w wielu różnych formach - głównie dla grup zorganizowanych, ale indywidualni turyści też mogą liczyć na parę atrakcji. Podstawowym walorem placówki jest całoroczny parklinowy, z 4 trasami o rosnącym poziomie trudności (łącznie 43 przeszkody). Warto również skorzystać ze strzelnicy i stoczyć paintballową bitwę w leśnym labiryncie korytarzy.

9.9 km od centrum

Park aktywnej rozrywki, stworzony z myślą o rodzinach z dziećmi oraz organizacji imprez integracyjnych. Szereg różnych atrakcji zapewni sporo radości i zabawy. Do wyboru są m.in. letni tor pontonowy, kule zorbingowe, ścianka wspinaczkowa, strzelnica łucznicza czy paintball. Zimą Polanka Pod Czantorią zmienia się w mały stok narciarski dla początkujących.

11.8 km od centrum

Kameralne zoo z niestandardowym zwierzyńcem i zestawem atrakcji towarzyszących. Na terenie 15ha, na wybiegach lub w większych klatkach, żyje sporo polskich gatunków: żubry, jelenie, żbiki, bażanty etc. Te łagodniejsze można głaskać i karmić. Regularnie odbywają się tu pokazy lotów ptaków drapieżnych. Do tego mini-muzeum przyrodnicze, plac zabaw i Aleja Bajkowa.

10.9 km od centrum

Rodzinny park rozrywki, w wyjątkowo malowniczym miejscu. U szczytu sięgającej 885 m n.p.m. góry, skąd rozciągają się wspaniałe panoramy na Beskid Śląski, czeka kilka różnych atrakcji. Od całorocznego toru saneczkowego, przez dwa kina (rozrywkowe 7D i edukacyjne “planetarium” ze sferycznym ekranem) i dziecięcy plac zabaw, aż po terenowy tor do jazdy quadami.