Baseny w Wiśle

(5)
6.3 km od centrum

Aquapark w kameralnym, co nie znaczy że “malutkim” wydaniu. Niby basen w kompleksie Zagroń posiada tylko jedną nieckę i wydzielony brodzik dziecięcy, to kąpiący się nie narzekają zbytnio na brak atrakcji. Kręta zjeżdżalnia, różne masażery, ścianka wspinaczkowa, jacuzzi, rwąca rzeka, gejzery i kaskady… Do tego w Olzie są 3 rodzaje saun i skalno-solna grota.

7.4 km od centrum

Obiekt hotelowy, otwarty też dla chętnych z zewnątrz. Mimo dość kameralnego charakteru, skojarzenia z aquaparkami są jak najbardziej uprawnione. Całkiem spory basen rekreacyjny (20×10 m) wyposażony w rozmaite urządzenia, dwa 8-osobowe jacuzzi, dziecięcy brodzik z atrakcjami, 4 różne sauny i 4 inne obiekty w strefie SPA & Wellness… Przyjemny relaks, nie ma co.

2.5 km od centrum

Kameralny obiekt w jednym z wiślańskich domów wczasowych, dostępny także dla gości zewnętrznych. Rozmiary basenu raczej nie imponują - 12,5 na 7 metrów - a z bajerów można liczyć wyłącznie na wieczorne podświetlenie. Charakterystyka niecki najlepiej sprawdza się przy nauce pływania (są zajęcia) i czystym relaksie. Ten zapewni też sauna fińska z aromaterapią.

5.7 km od centrum

Jeden z najatrakcyjniejszych aquaparków w regionie. Tropikana oferuje gościom szereg wspaniałych możliwości okołowodnego relaksu. Dla pływaków: 25-metrowy basen z 5 torami, o szerokości 12m. Niecka rekreacyjna z wieloma efektywnymi urządzeniami do różnych typów hydromasażu. A do tego brodziki, baseny zewnętrzne, różne jacuzzi, sauny, zjeżdżalnie i wiele innych.

4.8 km od centrum

Na pływaków czekają kompleksy basenowe - zewnętrzny z 10-metrowymi wieżami o wymiarach 50×50 m oraz kryty, o profilu rekreacyjno-rehabilitacyjnym. Tutaj główna niecka ma 16 m długości i 4 m szerokości. Ośrodek sportowy START posiada również inne obiekty, z których korzystają amatorzy aktywności fizycznej oraz profesjonalni zawodnicy z wielu różnych dyscyplin.